-13%39 999 ₴
34 999 ₴
Growatt Hope 5.0L-B1 (C1) - батарея LiFePO4 ємністю 5120 Wh з терміном служби понад 10 років, що гарантує енергетичну незалежність. Модульна конструкція дозволяє масштабувати систему, а компактний формат і просте підключення роблять її ідеальним рішенням для дому або бізнесу.
Характеристики батареї:
Гарантія: 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Додаткова батарея зарядної станції |
| Вихідна напруга | 51.2 В |
| Вихідний струм | 90000 мА |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 130.5 мм |
| Вага | 43 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 5120 |