-5%39 999 ₴
37 999 ₴
Growatt AXE 5.0L-C1 - батарея LiFePO4 ємністю 5 kWh з терміном служби понад 10 років, що гарантуює енергетичну незалежність. Модульна конструкція дозволяє масштабувати систему, а компактний формат і просте підключення роблять її ідеальним рішенням для дому або бізнесу.
Характеристики батареї:
Гарантія: 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Додаткова батарея зарядної станції |
| Вихідна напруга | 51.2 В |
| Вихідний струм | 60000 мА |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна потужність W | 3000 |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 165 мм |
| Вага | 42 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 5000 |