




1 999 ₴
VEGER W3018 - повербанк ємністю 30 000 mAh, 2 вбудованих кабелі, 2 порти з підтримкою Power Delivery і все це в компактному корпусі повербанка.
Особливості:
Основні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Дисплей, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 35 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | Lightning |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Висота | 76 мм |
| Вага | 432 г |