



699 ₴
VEGER W1140 - забезпечує десятки підзарядок для смартфонів і планшетів завдяки акумулятору 10000 мАг, а компактні порти USB-A та USB-C дозволяють заряджати кілька пристроїв одночасно.
Особливості:
Основні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Особливості | Дисплей |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Висота | 68.6 мм |
| Вага | 165 г |
| Додаткові характеристики | |
| Час зарядки, год | 5-6 |