



649 ₴
VEGER W1116 - повербанк з ємністю 10 000 mAh, 4 вбудованих кабелі, USB-A та USB-C порти, і все це в компактному корпусі.
Особливості:
Основні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C, Apple Lightning, micro USB |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Дисплей, Вбудований кабель |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 10 |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Вихідні інтерфейси | Lightning |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для планшета |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 18.5 мм |
| Ширина | 144.8 мм |
| Висота | 68.5 мм |
| Вага | 260 г |