


14 999 ₴
288Wh ємності, 300W сумарної потужності, розетка, гніздо прикурювача та USB-C/USB-A порти відкривають безмежні можливості підключення електроприладів будинку під час відсутності електрики.
Портативна зарядна станція з правильною синусоїдою Jackery Explorer 300 Plus готове рішення для живлення електроенергією всього будинку!
Особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Роз'єми | Type-C, Розетка AC 230В, USB Type-A |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 27 В |
| Вихідний струм | 10000 мА |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність W | 600 |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 155 мм |
| Вага | 3.75 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Особливості | Швидке заряджання батареї, З ліхтариком, З ручкою, Додаток IOS/Android |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 288 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 300 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 100 |