




51 999 ₴
3072Wh ємності, 3600W сумарної потужності, функція ДБЖ, 3 розетки, гніздо прикурювача та USB-C/USB-A порти відкривають безмежні можливості підключення електроприладів будинку під час відсутності електрики.
Портативна зарядна станція з правильною синусоїдою Jackery Explorer 3000 V2 готове рішення для живлення електроенергією всього будинку!
Особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 12 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | Type-C, Розетка AC 220В, USB Type-A |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм | 10000 мА |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 8 |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 3600 |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Висота | 325 мм |
| Вага | 27 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Вихідні інтерфейси | Гніздо прикурювача |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS), З ручкою, Додаток IOS/Android, Швидке заряджання батареї, Протиударний |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 4000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 3072 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 3600 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 1000 |