



4 999 ₴
99.2Wh ємності, 128W сумарної потужності, батарея LiFePO4, що витримує до 2000 циклів та порти USB-C/USB-A забезпечують стабільне заряджання смартфонів, планшетів та ноутбуків під час подорожей або вимкнень електрики.
Портативна зарядна станція з правильною синусоїдою Jackery Explorer 100 Plus готове рішення для екстреного живлення твоїх девайсів!
Особливості:
Ємність 99.2Wh: Вистачить на 60 повних підзарядок бездротових навушників, близько 8 циклів зарядки смартфона та майже 2 повні зарядки ноутбука.
LiFePO4 батарея: В твоєму розпорядженні понад 2000 циклів перезаряджання, що гарантує довгий термін експлуатації.
3 через 1: Заряджай 3 пристрої одночасно на сумарній потужності 128W.
2xUSB-C порти: Працюють як на вхід так і на вихід, підтримують Power Delivery до 100W і підходять як для швидкої зарядки ноутбуків та інших потужних пристроїв, так і для швидкого поповнення заряду самої станції.
1xUSB-А 18W порт: Забезпечує швидку зарядку телефонів, навушників та інших гаджетів з підтримкою 3 режимів роботи: 5V/3А, 9V/2А, 12V/1.5А.
Три способи заряджання: Від авто (60W), від сонячних панелей (100W) або від адаптера (100W)
Простота використання: LCD дисплей зі зрозумілою індикацією.
Технічні характеристики:
Комплектація:
Гарантія: 36 місяців
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Роз'єми | Type-C, USB Type-A |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм | 5000 мА |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 128 |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 87 мм |
| Вага | 0.965 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Особливості | Швидке заряджання батареї |
| Функція ДБЖ | Ні |
| Цикли зарядки | 2000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 99.2 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 128 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 100 |