


29 999 ₴
1030Wh ємності, 1800W потужності з можливістю розгону до 3600W - ідеально для живлення професійних інструментів чи побутової техніки. LiFePO4-акумулятор з ресурсом понад 6000 циклів гарантовано служить роками, а розширювана ємність до 2060Wh та функція ДБЖ гарантують впевненість навіть під час тривалої відсутності електроенергії.
Marstek M1200 - енергонезалежність з першої хвилини.
Особливості:
Технічні характеристики:
Гарантія: 5 років
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | Type-C, XT60, USB Type-A, Розетка AC 220В, DC |
| Вихідна напруга | 240 В |
| Вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм | 10000 мА |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорно-білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 8 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 3600 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 195 мм |
| Вага | 13 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Вихідні інтерфейси | Гніздо прикурювача |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS), Швидке заряджання батареї, З ручкою, Підтримка додаткової батареї, Додаток IOS/Android |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 6000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 1030 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1800 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 1000 |