



279 ₴
XO CC70-СС - ідеальне рішення для заряджання твого пристроя в дорозі. Порт USB-C з підтримкою Power Delivery, та вихідною потужністю 30W, швидко зарядить твої гаджети.
Особливості:
Технічні характеристики:
Гарантія: 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | XO |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24.5 мм |
| Довжина | 47.34 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 30 |
| Матеріал корпусу | алюмінієвий сплав |
| Вага | 16,5 г |