





124 999 ₴
Дві LiFePO4 батареї сумарною ємністю 10240Wh з терміном служби понад 10 років та високопродуктивний інвертор на 5200W гарантують енергетичну незалежність. А функціональний застосунок, можливість підключення додаткових батарей та мобільна конструкція забезпечать гнучкість налаштування та простоту експлуатації. Портативна система зберігання енергії HBP18-52482PRO від MUST - готове рішення для живлення електроенергією будинку, квартири чи офісу.
Технічні характеристики інвертора:
Технічні характеристики батареї:
Заряджання від сонця та мережі:
Вагогабаритні характеристики:
Гарантія: 2 роки на інвертор, 5 років на батареї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 5200 |
| Частота | 50 Гц |
| Захист | Перегрів, Коротке замикання, перевантаження по струму, Перенапруга |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Ємність батареї | 10240Wh |
| Дбайлива температура заряджання | от 0°C до 45°C |
| Робоча температура розряджання | від -20 °C до 55 °C |
| Вага інвертора | 17 кг |
| Вага батареї | 47 кг |
| Максимальна потужність заряджання від сонця | 6000W |
| Розміри ШхВхГ (інвертор + 2 батареї) | 540х601х500 мм |