


699 ₴
Vertux Streamer-2 об'єднав в собі ненудний зовнішній вигляд і відмінну звукопередачу, завдяки чому є оптимальним варіантом для внутрішньоігрового спілкування, стрімінга і ведення блогів.
Особливості:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vertux |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Динамічний |
| Спосіб установки/кріплення | Настільний |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип роз'єму | USB |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -26 дБ |
| Частота | 10000 Гц |
| Опір | 2200 Ом |
| Розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Вага | 134 г |