



129 999 ₴
Дві LiFePO4 батареї сумарною ємністю 10240Wh з терміном служби понад 10 років та високопродуктивний інвертор на 5500W гарантують енергетичну незалежність. А функціональний застосунок, можливість підключення додаткових батарей та легкий підлоговий/настінний монтаж забезпечать гнучкість налаштування та простоту експлуатації. Стаціонарна система зберігання енергії HBP18-55482 ES від MUST - готове рішення для живлення електроенергією будинку, квартири чи офісу.
Технічні характеристики інвертора:
Технічні характеристики батареї:
Заряджання від сонця та мережі:
Система захисту:
Загальні характеристики:
Гарантія: 2 роки на інвертор, 5 років на батареї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 5500 |
| Частота | 50 Гц |
| Захист | Перегрів, Коротке замикання, перевантаження по струму, Перенапруга |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Ємність батареї | 10240Wh (2x 5120Wh, 51.2VDC, 100Ah) |
| Діапазон робочої температури | от -10°C до 50°C |
| Розміри інвертора в пакованні | 687x300x680 мм |
| Розміри однієї батареї в пакованні | 660х285х490 мм |
| Вага інвертора | 22 кг |
| Вага однієї батареї | 48 кг |